fbpx
Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám 041/511 61 00
AutoBecchi Facebook AutoBecchi Youtube

Kia e-Soul

Limitovaná dotácia na Kia e-Soul s Auto Becchi

Výnimočná akcia s Auto Becchi na elektrickú Kia e-Soul. Kúpte si tento elektromobil vďaka limitovanej dotácii s Auto Becchi vo výške 6 000 € do 31.3. 2021 alebo do vypredania zásob. Cena v Auto Becchi už od 35 790 € s DPH.

Praktické informácie

Dojazd: 452 km (64 kWh verzia)
Nabíjanie:
Rýchlonabíjačka: 45 – 60 minút (na 80 % kapacity)
Wallbox: 5-9 hodín
Domáca zásuvka: 32 hodín

Záruka a servis:
Záruka je 7 rokov alebo 150 000 km aj na batériu – výrobca garantuje kapacitu 70 % počas záruky. Servis je 15 000 km alebo jeden rok.

Motory a výbavy:

Motory (kapacita batérie):
39,2 kWh: 100 kW (136 k), dojazd 277 km, zrýchlenie z 0-100 km/h: 9,9 s, max. rýchlosť 155 km/h

64 kWh: 150 kW (204 k), dojazd 452 km, zrýchlenie z 0-100 km/h: 7,9 s, max. rýchlosť 167 km/h

Výbavy:
Gold: aktívny asistent udržiavania v jazdnom pruh, protikolízny asistent, LED predné svetlomety, cúvacia kamera, 7-palcový multimediálny systém, vyhrievaný volant a sedadlá, 2-zónová automatická klimatizácia, Adaptívny tempomat s funkciou Stop and go a ďalšie prvky výbavy.

Platinum (navyše oproti Gold): navigačný systém 10.25 palcov, prémiový audiosystém Harman/Kardon, bezdrôtové nabíjanie smartfónu, vyhrievané zadné sedadlá, systém managementu teploty batérií a ďalšie prvky výbavy.

Možnosti financovania:

KIA LIGHT (na 6 rokov, 0 % úrok)
KIA SELECT (lízing s 3 možnosťami na konci financovania)
Lízing BEZ NAVÝŠENIA (0 % lízingové úročenie)
Lízing NA ŠTVRTINY 1/4 (1+3 ročné splátky bez navýšenia)
ÚVER (spotrebný úver na nákup auta)
KIA LEASE (operatívny lízing)

Objavte model Kia e-Soul u nás v Auto Becchi v Žiline. Svieža a hravá. Taká je Kia e-Soul. Moderné línie dopĺňajú špičkové moderné technológie. Model je ponúkaný v siedmich farbách karosérie a siedmych dvojfarebných kombinácií pre úpravu karosérie, strechy a vonkajších spätných zrkadiel. Moderný vzhľad dopĺňajú 17″ disky kolies z ľahkých zliatin. Vďaka svetlometom s technológiou Full LED so svetlami na denné svietenie LED, hmlovým svetlám LED a združenými svetlami LED uvidíte ostatných a aj oni uvidia vás.

Interiér poskytuje komfort prispôsobený priamo vašim potrebám. Základné informácie ako napríklad dojazd po najbližšie nabíjanie vám poskytne 7 palcový displej LED s vysokým rozlíšením, ktorý sa nachádza na združenom prístroji Supervision. Vjacjazyčná navigácia ponúka pokročilú funkciu rozdelenia obrazovky. Môžete tak naraz sledovať navigáciu na mape, počasie či informácie o stave batérie. Každý vodič určite ocení asistenta na predchádzanie čelným zrážkam, adaptívny tempomat s funkciou Stop and Go, asistenta udržiavania v jazdnom pruhu a vyhrievaný volant a sedadlá.

Skúšobná jazda

Chcem sa objednať

Vozidlá k odberu

Zobraziť vozidlá k odberu