fbpx
Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám 041/511 61 00
AutoBecchi Facebook AutoBecchi Youtube
Jeep

modely Jeep

Vyberte si niektorý z modelov Jeep.

RENEGADE
Od 20 930 €
Zistiť viac
Renegade 4xe Plug-In Hybrid
Od 35 930 €
Zistiť viac
Nový COMPASS
Od 26 450 €
Zistiť viac
Compas 4xe Plug-In Hybrid
Od 37 270 €
Zistiť viac
Wrangler 4xe
Od 69 600 €
Zistiť viac
Gladiator
Od 56 300 €
Zistiť viac

Aktuálne sme jediným autorizovaným predajcom značky Jeep v Žiline. Jeep bol súčasťou FCA – medzinárodnej talianko-amerického koncernu Fiat Chrysler Automobiles. Od roku 2021 je Jeep súčasťou koncernu STELLANTIS. Vďaka tomuto spojeniu dnes Jeep poskytuje americký komfort a terénne schopnosti, v kombinácii s európskou kultivovanosťou a úspornosťou.

Jeep sa pokladá za prvú značku, ktorá začala vyrábať terénne automobily. Svojmu zameraniu ostal výrobca verný počas celej histórie značky. Aj vďaka tomu sa časom stal Jeep symbolom terénnych áut – na Slovensku sa napríklad terénne auto ľudovo označuje ako “džíp”. Táto kategória vozidiel je však známa a predávaná ako SUV, poprípade Crossover alebo aj Offroad.

Automobily Jeep si vďaka terénnym schopnostiam určite nepomýlite s inou značkou. Okrem iného vás zaujme aj pokročilým pohonom všetkých kolies vrátane možnosti uzávierok diferenciálov a voľbou rôznych jazdných aj špeciálnych terénnych režimov pre všetky modely, aj tie najmenšie. Jeep je výnimočný aj svojím vzhľadom – ikonických 7 mriežok v prednej maske chladiča vás očarí na prvý pohľad. Zaujímavosťou je, že tento symbol je možné pozorovať aj na rôznych častiach vozidla – na oknách, palubnej doske, veku batožinového priestoru i na ďalších miestach. Objavovanie týchto symbolov je rovnako zábavné a dobrodružné, ako objavovanie jazdných schopností Jeepov.

V súčasnosti pribúdajú už aj hybridné pohonné jednotky do jednotlivých modelov a všetky sa ponúkajú tiež s 5-ročnou zárukou Jeep.

servis vozidla

Chcem sa objednať

Skúšobná jazda

Chcem sa objednať

Kontaktné údaje