fbpx
Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám 041/511 61 00
AutoBecchi Facebook AutoBecchi Youtube

Ocenenia

Platinum Prestige 2021 pre Auto Becchi

Platinum Prestige je prestížne ocenenie, ktoré udeľuje Kia Corporation 2 % najlepších dílerstiev Kia na svete. Auto Becchi získalo toto ocenenie pre rok 2021, ktoré reprezentuje excelentnú kvalitu služieb, výborné obchodné výsledky a nadštandardnú zákaznícku spokojnosť. Toto ocenenie sa udeľuje každý rok, pričom ho udeľuje globálne zastúpenia značky Kia v kórejskom meste Soul. Ocenenie odovzdali prezident spoločnosti, Tea Kun Yang, generálny riaditeľ Marián Hoffer a obchodný riaditeľ Andrej Anger.

Reakcia majiteľa spoločnosti Auto Becchi, s. r. o., Petra Belinského: „Sme mimoriadne hrdí na tento úspech, ktorý vnímame na jednej strane ako uznanie za odvedenú prácu, ale na druhej strane ako záväzok do ďalších rokov, kedy Kia predstaví a uvedie zákazníkom svoje inšpiratívne nápady do reality.“

Ocenenie Platinum Prestige 2021 Kia

Krajský víťaz v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA 2020

Autobazár roka je prestížna celoslovenská anketa organizovaná portálom Autobazar.EU. Ročník 2020 je už 6. úspešným ročníkom v rade. Anketa bola pripravená v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.SK. Od 07.10. 2020 do 15.01. 2021 verejnosť vyberala prostredníctvom formulára na stránke autobazarroka.sk najlepšie autobazáre a autorizovaných predajcov na Slovensku. Do ankety sa zapojilo takmer 24 000 hlasujúcich, ktorí rozhodli o víťazoch v daných kategóriách na Slovensku za rok 2020. Vďaka Vašim hlasom sme sa stali víťazom v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA v Žilinskom kraji. Srdečne ďakujeme!

Zažite skutočne kvalitný servis

  • dokážeme servisovať na 18 zdvihakoch
  • v rámci servisnej prehliadky dostanete ZADARMO test bŕzd, svetiel, tlmičov a geometrie vozidla
  • automatická umývacia linka s penovými kefami, ktorá šetri vašu karosériu
  • lakovňa s použitím lakovacích materiálov PPG
  • plne vybavená klampiarenská dielňa s rovnacou stolicou
Viac o našom servise