fbpx
Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám 041/511 61 00
AutoBecchi Facebook AutoBecchi Youtube

Jeep Wrangler 2021

Objavte model Jeep Wrangler 2021 u nás v Auto Becchi v Žiline. Tento model ostal verný svojim koreňom a zároveň sa prispôsobil modernej dobe. Bezpečne vás dovezie k novým dobrodružstvám či už po vozovke, alebo po teréne. Jeho jedinečný vzhľad dopĺňajú nové full LED svetlomety a hmlové svetlá, poskytujúce ultra jasné svetlo. Výsledkom je výrazné zlepšenie osvetlenia vozovky i celkovej viditeľnosti. LED svetlá pre denné svietenie sa nachádzajú na prednej strane lichobežníkových blatníkov a ďalšie LED diódy sú tiež súčasťou zadných koncových svetiel. Budete tak perfektne vidieť a stanete sa neprehliadnuteľnými, vždy a za každých okolností. Jeep Wrangler je jediné terénne SUV na trhu s možnosťou otvorenej strechy. Máte tak možnosť si vychutnávať čerstvý vzduch a výhľady pred sebou.

Interiér je dokonale prepracovaný a vybavený najmodernejšími technológiami. Vychutnajte si vyšší komfort. Jeep Wrangler ponúka autentické, štýlové
prvky, skvelú všestrannosť a intuitívne funkcie. Každý detail je prepracovaný a použité materiály sú najvyššej kvality. Komfortné čalúnenie je teraz aj v koži doplnené výrazným prešívaním. Vodovzdorné štartovacie tlačidlo je umiestnené v prirodzenom dosahu vodiča. Veľkou výhodou je, že každý Wrangler je vybavený odolnými a umývateľnými prvkami interiéru a vypúštacími zátkami, pre jednoduché čistenie od blata. Nový prístrojový panel vám umožní zobraziť viac ako 100 informácií. Proste dokonalé terénne vozidlo.

Skúšobná jazda

Chcem sa objednať

Vozidlá k odberu

Zobraziť vozidlá k odberu